DOMATES İS ONLAYN

devakke

New member
Merhabalar, umarım hepiniz şeker gibisinizdir.

İsmim Aybars, 30 yaşındayım. Sanırım eski usko ilk çıktığında oynamıştım sanırım o zamanlar teee 14, 15 yaşlarındaydım ve büyülenen gözlerle videolar indirirdik. O vakitler youtube'dan pk videosu izlemek biraz zordu. Onun yerine donanımhaber gibi platformlara girip pk videoları download ederdik. Hey gidi günler... Gel zaman git zaman oyun değişti, normaldir değişim hepimiz değişiriz. Lakin eski tadı alamaz olduk. Belki bunun sebebi biz çocuktuk ve o an bize güzel geliyordu, belki değildi. 22,23 yaşlarımda bıraktım. Şu an buraya gelme sebebimse covid19 sebebiyle arkadaşlarla gerçekten çok sıkılıyoruz! Ve biraz olsun çocukluğumuzda aldığımız tadı alabilmek. Şimdi diğer konulara geçelim o vakit!

Kesin warior açacağım, ismi domates olucak ve human açarım. Yan charımın ismi biber olur:) Arkadaşlar yoğun ısrarlarıma dayamazsa onlarda mantar, patlıcan vs diye gelirler. Cz'yi sebze haline çevirme niyetimiz var. Olurda mantarlar, soğanlar havada uçuşursa korkmayın.

Ekli dosyalar

devakke

New member
Az önce scarlet is online'ı okudum da ben çok detay vermişim ve afilli bi söz yazmamışım o yüzden afilli bi kaç söz ekliyorum.

DOMATES faydalı bir sebzedir.
Yiyen yer, yemeyen yemez.
Yemeklere güzel tad katar.
Aroması iyidir.