Sponsor Yayıncı Alımları Başladı!

Professor

Administrator
RisingKO Sorumlusu
[MykoSoft]
Merhaba Değerli Oyuncularımız,
Sponsor yayıncılık için her serverin farklı kriterleri mevcut. Bizde yayıncıları geri çevirmemek adına onlara bir paket hazırladık.
Bu paket sayesinde iyi - kötü yayıncı ayrımı yapabileceğiz. 3 günlük bir deneme süreciniz olacak ve bu süreçte sizlere hediyelerimizde olacaktır.

Peki hediyelerim neler ?
- 3 Günlük switch premium
- 3 günlük oto loot
- 3 günlük genie
- SC Set (1500 hp , 300 ac , attack sc)

MUTLAKA OKUYUNUZ ;
Yayıncılarımız Yukarıdaki 3 ürüne sahip olacaktır. 3 günün sonunda başarılı olan ve aktiflik süresi yüksek olan yayıncılar bizden 200 RB (Rising bakiye) kazanacaktır.
Aktiflik süresi az , etkileşim almıyan ve sunucuyu düzgün sunamıyan tüm yayıncılar , yayıncılıktan atılacaktır. Hatta yayıncı başvurusu yapıp hiç bir şekilde yayın açmayıp amacı hediyeleri almak olan kişilerin karekterleri 2. gün direk hesapları kapatılacaktır. Lütfen bu tarz dolandırıcılıklar ile bizi ve kendinizi uğraştırmayınız.
3 Günlük yayını tamamlayıp hediyesini alan yayıncılarımız devamındada kazanmaya devam edecektir. Bir sonraki kazan tarihleri cumartesi günleridir. Her cumartesi yayıncılara bakiye ödemeleri (Rising bakiye) yapılacaktır.

MUTLAKA OKUYUNUZ ;
Başvuru için bu konu altına oyunda kullanacağınız nick , dlive kanalınız atmanız yeterli olacaktir.
Takibini biz yapacağız. Buradan başvuru yaptıkdan sonra , başvuru yaptım diyerek discord dan bizlere yazınız.
Hediyelerimi nasıl teslim alacağım ? Eğer başvuru yaptıysan oyuna girer girmez letterinde olacaktır.

Son düzenleme:

Talkative

New member
Merhabalar ,
İsmim İlker 29 yaşındayım. 3 - 4 Saat Farm + Slot Darlama // 3 - 4 Saat PK günde toplam 5 ila 8 arası yayında kalmayı planlıyorum.

Son düzenleme:

aicutt

New member
Yayın linki : https://dlive.tv/TheAiCuTT knight online telif attıgı için malesef yeni account ile devam etmekteyim.
Yayın açabileceğim günler : Haftanın 7 günü saat farketmeksizin.
Yayında kalabileceğim süre : 4 - 8 saat
Yayın içeriği: PK , Upgrade , Altarnatif Farm Ağırlıklık
Oyundaki İsmim : AiCuTT
Discord ismim : AiCuTT#2329
Farklı ülkedeki playerler icinde destek verebilmekteyim .. ! İngilizce ---- Rusça ---- orta seviye Almanca ve orta seviye lehçe biliyorum... !
Not : Yayınlarımda ortalama min. : 100 - 150 arası izleniyorum ve surekli aktif kalabilirim yayıncılıkla uğraşıyorum ek iş olarakta organizasyon işi yapıyorum 8 kişilik veya 24 team olarak oynuyorum.. ! internet kalitem 100 - 10 , 7500 bitrate ' ye kadar yayınlar yapabiliyorum.

mmucahitsrdm

New member
Yayın linki : https://dlive.tv/OmniKnight
Yayın açabileceğim günler : Haftanın 7 günü saat farketmeksizin.
Yayında kalabileceğim süre : 4 - 8 saat
Yayın içeriği: Upgrade, Pazar, Farm
Oyundaki İsmim : mmSgaming
Discord ismim : mmucahitsrdm #3794

Buuqrak193

New member
Sizce de herkes Mage pksı veyahutta warrior pksı izlemekten sıkılmadı mı ?
Bir değişiklik olsun dediler ve 8 Kişilik Rogue tekleme ekip ile yayın acmaya başladık , hemde yayını komutçunun gözünden izleyeceksiniz.

Clan adım TEKLENDIN
Oyun içi nick; 4NOSTALJI
Ortalama günlük olarak 6-7 saat yayın acıyorum
Daha önce ki anlaşmalı olduğum serverlerde yayın yaparken dlive hesaplarım kapatıldı yaklaşık bi 7 hesabım falan askıya alındı amma velakin biz yine de verdiğimiz sözün arkasında olup tekrar hesap actık tekrar yayın açtık , anlayacağınız fazlasıyla dlive hesaba sahibim ve anlaşmış olduğum servere tam destek veririm
hesaplardan bazıları..
Nostalji73 #2647 discord

panameras

New member
Hocam merhabalar, sponsor yayıncı olarak başvurumu yapacaktım. Uzun süredir yayınlarımı yapıyorum. Fakat USKO yüzünden Dlive hesaplarım sürekli kapatılıyor. Günde 18 saat oyunda oluyorum. Oyunda olduğum süre zarfının yarısında da yayın açmış oluyorum.

Myko serverlerin neredeyse hepsinde oynadım. Darkko da sponsor yayıncıydım fakat yine telif yedim. Mage clan ya da asas clan olarak başlayacağız. Rekabete her zaman ortağız.

Günlük ortalama: 9 veya üstü yayında oluyorum.

Clan adı: BossPRO

Oyun içi nick: 4BadPintzz
Discord: badpintzz#9860

Son düzenleme:

4kunte

New member
Herkese merhabalar, daha önce bir çok myko serverinda olduğu gibi burada yine okçu ekip olarak başlayacağız, Dlive yayınlarıma buradan devam etmek istiyorum. Askerden yeni geldiğim için evde olacağım

Myko serverlerin neredeyse hepsinde oynadım. Darkko da sponsor yayıncıydım. Büyük ihtimal okçu clan olarak başlayıp, ilerleyen zamanlarda ekibimle asas olarak devam edeceğiz

Clan adı: MarshMellow
Oyun içi nick: 4KunTe
Discord: Dıbır(Burak) / 4KunTe#1362

Ekli dosyalar

akar61

New member
Oyun Nick: YokmuBiSpikemizxD

Normal priest oyuncusuyum ama 4 arkadaş asas oynayacağız muhabbete bekleriz .

Son düzenleme:

enes26

New member
Selam Risingko Ben de buradayım :)
Nick: ens
Ben Enes 7/24 onlineyim En az 8 saat aktif yayın :)
Dlive kanalımın link