EUROPA sunucumuzda 20.000 TL NP Alımı ForsGame Aracılığı ile !

Administrator

Administrator
Yönetici
[MykoSoft]
Merhaba değerli oyuncularımız,
Knight Online de np sadece bir sembol yani görselden ibarettir. Biz RİSİNGKO ekibi olarak bu np ler neden boşa gidiyor ? Oyunculara nasıl bir içerik çıkarabiliriz , myko da ne gider ? Diye düşündük ve akıllarımıza NP Yİ TL ÇEVİRME sistemi geldi. Bu sayede oyuncular PK atarak TL kazanabilecek ve oyunumuz daha uzun ömürlü olacak. Bizleri destekliyen tüm oyuncularımıza teşekkürler.

FORSGAME NP nasıl satabilirim ?

- Öncelikle Üye olunuz ; https://www.forsgame.com/
- RisingKO NP Bölümüne Girelim ; https://www.forsgame.com/game/risingko/risingko-np-bize-sat
- 'Bize Sat' seçeneğinden siteye np satalım aşağıdaki resimdeki gibi.. (Hangi karekter npsi alınacak ise nick ini yazın ve canlı destek 'e bağlanın.)
- NP satmak istediğinizde bize sat dedikten sonra FORSGAME yetkilileri bizim ile iletişime hızlı şekilde geçip karekterdeki np yi sildirip sizlere otomatik ödemeyi sağlar.
- Toplamda 20.000 TL değerinde NP alımı yapacağız. İlerliyen günlerde bu miktar artabilir oyun akışına bağlıdır.
- 200.000 np siteye satış fiyatınız 10 TL dir . Herhangi bir Limit yoktur kasdıkça satabilirsiniz. NP kasmakta risingko sunucularında zor değildir, NP event etkinlikleri dahi olacaktır, TL ye çevirebiliyorsunuz diye sizlere np kasmayı zorlaştırmadık.

FORSGAME bizlere NP ve GB alımlarında destek olduğu için teşekkürlerimizi sunuyoruz, tüm oyunculara mutlaka tavsiye ediyoruz..

 

Stain

New member
içerik çok güzel elinize sağlık gerçekten ekip olarak çok hoşumuza gitti tebrik ederim. GB ve NP almak oyunu diri tutmak çok yararınıza olacaktır maddi ve manevi.
 

loookman

New member
forsgame yeni bir oluşum sanırım ama zengin içeriğe sahip bir siteye benziyor. Umarım belirtilen sözler tutulur ve herkes risingko yu eski günlerdeki gibi uzun soluklu oynar :) Yılların myko susun sen gene yaptın şowunu @Professor :)
 
Üst