EUROPA sunucumuzda 20.000 TL Gold Bar Alımı ForsGame Aracılığı ile !

Administrator

Administrator
Yönetici
[MykoSoft]
Merhaba değerli oyuncularımız,
Oyuncuları en çok oyunda tutan gb akışı olduğunu fark ettik, gb yi oyunculardan topladığımızda oyunumuzun daha çekişmeli ve daha uzun ömürlü olacağına ekibimiz ile karar verdik.
Bu gb alımı X serverler gibi LAF ta değildir.Risingko yılların myko sunucusudur ve oyuncuların güvenini kazanmış bir myko dur. FORSGAME yeni bayimiz ile olacaktır, dileyen oyuncular yeni bayimizi inceleyip kontrol sağlayabilir. PVP platformunda güvenilir yeni epin bayisidir.

FORSGAME GB nasıl satabilirim ?
- Öncelikle Üye olunuz ; https://www.forsgame.com/
- RisingKO GB Bölümüne Girelim ; https://www.forsgame.com/game/risingko/risingko-gold-bar
- 'Bize Sat' seçeneğinden siteye gold barımızı satalım aşağıdaki resimdeki gibi.. (Teslim edecek karektere oyundaki nick'i yazın ve canlı destek'e bağlanıp gb satma işleminizi hızlıca bitirin.)
- GB sattıkdan sonra hesabınızdaki bakiye çekilebilir olmaktadır ve 24 Saat sonra bakiyenizi FORSGAME den çekebilirsiniz.
- RisingKO Oyunculardan gb toplamak için 20.000 TL FORSGAME epin bayisine limit koydurmuştur.. Talep ve oyun durumuna göre bu miktar arttırılabilir ilerliyen seviyelerde bilginize.
- RisingKO sunucularında gb zordur ilk etapda 220 TL alış fiyatı ile başlayacak, ilerliyen günlerde oyun akışına göre bu fiyat değişebilecektir.

 
Son düzenleme:

Fransiz

New member
1. gün alip 2. 3. gün kapatmayın , gb ne kadar toplarsanız sw o kadar uzun ömürlü olur sizde kazanırsınız, oyuncularda..
Hayırlı olması dileğiyle sizleyiz her zamanki gibi :)
 
Üst